HAKKIMIZDA

2012 yılında ısıtma ve soğutma sistemlerinde müşterilerine "hızlı güvenilir kalıcı çözümler sunmak" ilkesiyle yola çıkan Odam ferah, geçen 6 yıllık süreçte başta İstanbul olmak üzere İzmir, Kocaeli, Sakarya, Bursa ve Kayseri il ve İlçelerinde, ısıtma ve soğutma sistemlerinde büyük yol kat etmiştir.
 

2012 yılından günümüze kadar, gerek sahada teknik ekiplerimiz gerek çağrı merkezi müşteri çözüm hattı  ile sektörde standartları belirleyen bir firma olarak, müşterilerimize sonuç odaklı çözümler üreterek hizmetlerimize soluk almadan devam etmekteyiz.

 

40 kişilik ekibi ile haftanın 7 günü müşterilerine çözüm üreten destek sağlayan ve yeni yatırımlarla istihdama katkı sağlayan katma değer üreten şirket olma unvanına sahip olmuştur.

Odam ferah, teknolojik alt yapıları kullanarak müşterilerine haftanın 7 günü destek sağlamaktadır. Online servis talebi sonrasında en yakın ekibimiz kombi ve klimalarında sıkıntı yaşayan müşterilerine ivedi çözüm üretmek için hazırda beklemektedir. Bu sayede müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutmaktadır.

Adres: Örnek Mahallesi Şehit Cahar Dudayev Cad.  No: 49 Ataşehir/ İstanbul​

Avrup Tel : +90 212 971 06 61 Anadolu Tel: +90 216 971 06 61 Gsm : +90 538 624 38 38

© ODAMFERAH

  • Facebook - Beyaz Çember
  • Instagram - Beyaz Çember